HAKKIMIZDA

 

 

KUŞADASI SANAYİ SİTESİNDE MOBİLYA İMALATI VE DEKORASYON İŞİNE 1987 YILINDA BAŞLAMIŞ OLUP  MOBİLYA SEKTÖRÜNDEKİ DENEYİMİZİ VE BAŞARIMIZI İMALAT YAN ÜRÜNLERİNİ SATMAK İÇİN 2005 YILINDA MAZLUMLAR YAPI MARKET ADI ALTINDA 90 M2 LİK ALANDA TİCARİ FAALİYETE BAŞLADIK.GÜN GÜNE ARTAN İHTİYAÇ VE YAPI MARKETTLERE DUYULAN İLGİDEN DOLAYI YERİMİZİ 275 M2 ÇIKARDIK.ŞU ANDA SADECE MOBİLYA İMALAT YAN ÜRÜNLERİ SATIŞI İLE DEĞİL BOYA,VERNİK,NALBUR, DEKORASYON MALZEMELERİ İLE DE  HİZMETE DEVAM ETMEKTEYİZ. 

AMACIMIZ GÜN GÜNE DEĞİŞEN İHTİYAÇ VE DEKORASYON İŞİNDE DEĞİŞEN ANLAYIŞTAN DOLAYI KALİTELİ, MODERN VE EKONOMİK ÜRÜNLERİ SİZİN İÇİN TAKİP EDİP SATIŞA SUNMAKTIR.

HEDEFİMİZ KUŞADASINDA BÜYÜK BİR EKSİKLİK OLAN EV GÜZELLEŞTİRME VE DEKOR MALZEMELERİNDE EN FAZLA ÇEŞİTİ İLE HİZMETİNİZE SUNMAKTIR. 

ŞİMDİ İSE SİZ MÜŞTERİLERİMİZİN YOĞUN TAKDİR VE İLGİSİNDEN DOLAYI SANAYİ KARŞISI YOL KENARINDAKİ YENİ İNŞAATIMIZLA TOPLAMDA 1000 M2 ALANDA DAHA MODERN VE DAHA FAZLA ÇEŞİTLE KUŞASINDAKİ YAPI MARKET ANLAYIŞINI TAMAMEN DEĞİŞTİRECEĞİZ.

SİZ MÜŞTERİLERİMİZİN BİZE GÖSTERDİKLERİ İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret52727
Üyelik Girişi